Info

ons jeugdhuis

Jeugdhuis Skalul is een jeugdhuis gelegen in het centrum van Lendelede, een gemeente in West-Vlaanderen, België. Het jeugdhuis is opgericht in 1976 en heeft sindsdien een belangrijke rol gespeeld in de lokale gemeenschap door jongeren een plek te bieden om elkaar te ontmoeten en activiteiten te organiseren.

Jeugdhuis Skalul organiseert een breed scala aan activiteiten, zoals concerten, filmavonden, workshops, sport- en spelactiviteiten en nog veel meer. Deze activiteiten worden allemaal georganiseerd door vrijwilligers, die zich met veel enthousiasme inzetten voor het jeugdhuis en de lokale gemeenschap.

Het jeugdhuis is voor iedereen toegankelijk, maar richt zich in het bijzonder op jongeren vanaf 16 jaar oud. Om lid te worden van het jeugdhuis, hoef je geen speciale vaardigheden of kwalificaties te hebben. Jeugdhuis Skalul biedt jongeren een veilige en open omgeving waar ze zichzelf kunnen zijn en waar hun inbreng wordt gewaardeerd.

Het Bestuur

FunctieVrijwilligerContact
VoorzitterBrian Demetsbrian@jhskalul.be
OndervoorzitterRemi Spillebeenremi@jhskalul.be
PenningmeesterKenny Baertkenny@jhskalul.be
SecretarisLouis Declercqlouis@jhskalul.be
Werkgroepverantw.Seppe Witdouckwerkgroepen@jhskalul.be
Werkgroepverantw.Ewout Vanheckewerkgroepen@jhskalul.be
ITJens Callewaertjens@jhskalul.be
BestuurslidAyla Devosinfo@jhskalul.be
BestuurslidEwout Vanheckeinfo@jhskalul.be
BestuurslidRuben Manhaeveinfo@jhskalul.be
BestuurslidThibaut Braekeveltinfo@jhskalul.be

This website uses cookies. By continuing to use this site, you accept our use of cookies.